Τα σχολεία μας
![2](https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/10/2-1920x1080.jpg 1920w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/10/2-1228x691.jpg 1228w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/10/2-614x346.jpg 614w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/10/2-295x166.jpg 295w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/10/2-590x332.jpg 590w)
Μελίσσια
Από το 1978 στα Μελίσσια λειτουργούμε σε ιδιόκτητο κτήριο το πρώτο " Σπίτι των παιδιών". Είναι ένα μεγάλο κτήριο που διαθέτει όλες τις σύγχρονες προδιαγραφές αναγνωρισμένες από το Υπουργείο Παιδείας και εγγυάται την ομαλή λειτουργία και την ασφάλεια των παιδιών. Οι αίθουσες μας είναι μεγάλες, ανατολικομεσημβρινές, ψιλοτάβανες και κλιματιζόμενες. Επίσης τα παιδιά προαυλίζονται σε δύο μεγάλους κήπους με παιδικές χαρές και πραγματοποιούν τις ομαδικές τους δραστηριότητες στο play room.
Τα τμήματά μας
Βρεφικό Τμήμα: από 6 μηνών έως 2,5 ετών
Μεταβρεφικό Τμήμα: από 2,5 ετών έως 3 ετών
Προνηπιακό Τμήμα: από 3 ετών έως 5 ετών
Νηπιαγωγείο: από 5 ετών έως 6 ετών
![20180725 125221](https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180725_125221-300x169.jpg 300w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180725_125221-768x432.jpg 768w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180725_125221-1024x576.jpg 1024w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180725_125221-1920x1080.jpg 1920w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180725_125221-1228x691.jpg 1228w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180725_125221-614x346.jpg 614w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180725_125221-295x166.jpg 295w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180725_125221-590x332.jpg 590w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180725_125221.jpg 2560w)
Χαλάνδρι
Από το 2013 στο Χαλάνδρι λειτουργούμε σε Νέο ιδιόκτητο κτήριο το δεύτερο " Σπίτι των παιδιών". Είναι ένα κτήριο που διαθέτει όλες τις σύγχρονες προδιαγραφές αναγνωρισμένες από το Υπουργείο Παιδείας και εγγυάται την ομαλή λειτουργία και την ασφάλεια των παιδιών. Οι αίθουσες μας είναι ανατολικομεσημβρινές , ψιλοτάβανες και κλιματιζόμενες. Επίσης τα παιδιά προαυλίζονται σε δύο μεγάλους κήπους με παιδικές χαρές και πραγματοποιούν τις ομαδικές τους δραστηριότητες στο play room.
Τα τμήματά μας
Βρεφικό Τμήμα: από 6 μηνών έως 2,5 ετών
Μεταβρεφικό Τμήμα: από 2,5 ετών έως 3 ετών
Προνηπιακό Τμήμα: από 3 ετών έως 5 ετών
![γερακασ](https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2020/10/γερακασ-300x169.png 300w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2020/10/γερακασ-295x166.png 295w, https://www.tospititwnpaidiwn.gr/wp-content/uploads/2020/10/γερακασ.png 590w)
Γέρακας (σύντομα)
έρχεται σύντομα
Τα τμήματά μας
Βρεφικό Τμήμα: από 6 μηνών έως 2,5 ετών
Μεταβρεφικό Τμήμα: από 2,5 ετών έως 3 ετών
Προνηπιακό Τμήμα: από 3 ετών έως 5 ετών
Νηπιαγωγείο: από 5 ετών έως 6 ετών